Kontakt

Du er mere end velkommen til at kontakte os

Afdeling Vejle

Industrivej 43 (Erhverv)
Industrivej 39 (Handicap og minibus)

7080 Børkop

Telefon: (+45) 75 72 06 65
Telefon erhverv: (+45) 21 27 05 06


Afdeling Odense

Svendborgvej 100 (Handicap og minibus)

5260 Odense S

Telefon: (+45) 75 72 06 65

Kontaktpersoner handicap salg

Martin Moestrup - Konsulent

(+45) 51 43 89 78
martin.moestrup@rehabiler.dk


Dorte Falkenberg - Konsulent/ergoterapeut

(+45) 21 38 97 47
dorte.falkenberg@rehabiler.dk


Ole Kæmpe - Salgschef

(+45) 51 44 50 54
ole.kaempe@rehabiler.dk


Kim Søndergaard - Partner

(+45) 40 16 07 01
kim.soendergaard@rehabiler.dk


Morten Merrild - Salgssupport

morten.merrild@rehabiler.dk


Minibus salg

Ole Kæmpe - Salgschef

(+45) 51 44 50 54
ole.kaempe@rehabiler.dk


Martin Moestrup - Konsulent

(+45) 51 43 89 78
martin.moestrup@rehabiler.dk


Kim Søndergaard - Partner

(+45) 40 16 07 01
kim.soendergaard@rehabiler.dk


Erhverv salg

Henrik Bygum - Afdelingsleder

(+45) 23 81 53 53
henrik.bygum@rehabiler.dk


Hans Erik Dahl - Lagerchef

(+45) 61 79 47 18
hans.erik@rehabiler.dk


Jan Storgaard Nielsen - Bilkoordinator

(+45) 21 68 61 35
jan.storgaard@rehabiler.dk


Værkfører

Ronnie Boel Dalegaard - Værkfører og lager

(+45) 40 18 95 94
ronnie@rehabiler.dk

Har du brug for hjælp?

Uanset om du har brug for nyt køretøj eller udstyr til den nuværende, så står vi klar til at hjælpe. Kontakt os og få uforpligtende rådgivning om din situation.